Erzurum Psikolog

psikologAdı:
Soyadı:
Telefon:
Adres:
Hizmetler:
Üniversite:
Kurumlar:


Bedenimiz için her yıl belirli aralıklarda kontrol yaptırıyorsak aynı özeni ruhumuz için de yapmalı ve belirli sürelerde psikoloğa gitmeliyiz. Doğu Anadolu Bölgesi’nin en önemli şehirlerinden olan Erzurum psikolog açısından çok değerli uzmanları barındırmaktadır. Uzmanınıza gittiğinizde kişilik testi olmak üzere, şikayetinize göre birçok farklı testler yapılmaktadır. Çıkan sonuçlara göre psikolojik problemlerinizin tanısı kolaylıkla konacaktır.

Erzurum Psikolog

Erzurum psikolog ve psikiyatristler bazı rahatsızlıklarda beraber bir yol izleyebilirler. Psikiyatristler ilaç tedavisi uygularken psikologlar bazı psikoterapi yöntemleri yapabilirler. Bazı hastalıkların bulunmasında ve hastayı gerekli birimin doktoruna yönlendirmede psikologların büyük bir etkisi vardır. Birçok kişi ciddi bir rahatsızlığı olduğunu anlamaz ya da kabul etmez, psikologların önemi de bu noktada devreye girer.

erzurum psikolog

Psikiyatrist ve psikolog arasında bazı ayrımlar bulunur. Psikologların en büyük görevi ruhsal problemleri konuşarak ve bazı sözlü terapi yöntemlerle düzeltmek ve tıbbi bir müdahale olması gerekiyorsa diğer doktorlara yönlendirme yapmaktır. Psikiyatristler sözlü tedaviden çok ilaçla rahatsızlığı çözmeye çalışırlar. Psikologların mezun olduğu bölüm Fen Edebiyat Fakültesi’dir, psikiyatristin mezun olduğu bölüm Tıp Fakültesi’dir. Erzurum psikolog ve psikolojik danışmanlık yapanlar sizler için hizmet vermeye hazırdır, ruhsal sorunlarınızı ertelememelisiniz.

Tecrübeli ve Uzman Erzurum Psikolog

Erzurum psikolog seçmeden önce doktor muayene ücretlerini iyi araştırmalısınız. Bazı devlet kurumlarında psikologlara para ödemezken özel kliniklerde çok uçuk fiyatlar duyabilirsiniz. Psikolojik danışman seçerken hem terapi ücretlerine hem de danışmanın eğitimine önem vermelisiniz. Klinikle bire bir görüşüp danışmanın eğitim seviyesini, ücretlendirmeyi ve kafanıza takılan her soruyu sormalısınız.

erzurum psikolog

Erzurum’daki Psikolog

Ergenlik döneminde çocuğunuzda yaşanan ani duygu çıkışlarını normal karşılarsınız ancak bu bir psikolojik problemin göstergesi olabilir. Çocuğunuz duygularını gizlemek istediği için ya da onu çok etkileyen olaylar yaşadığı için yoğun duygusal tepkileri veriyor olabilir. Çocuğunuzda garip gördüğünüz tavırlar fark ettiğinizde yaşadığınız ildeki psikologlara başvurmalısınız. Erzurum psikolog listesinden size uygun olanını seçmeli ve vakit kaybetmeden çocuğunuzu alıp psikologla bir görüşme hazırlamalısınız. Bölgenizin en başarılı danışmanını bulmak istiyorsanız, Erzurum psikolog olarak arama yaparak dadaş diyarının en başarılı hekimini bulabilirsiniz. Ruhunuz ve bedeniniz bir bütündür, sağlığınıza özen göstermelisiniz.

Google’da Ara: Erzurum Psikolog