Bursa Psikolog

bursa psikolog şahin uçarAdı Soyadı: Şahin UÇAR
Telefon: (0224) 451 65 51
Cep Telefonu: (0505) 500 68 09
Mail: psksahinucar@yahoo.com
Adres: Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Cumhuriyet Mah. Yağmur Sok. Elmasevler Sitesi C Blok K:2 D:4 Bursa/Nilüfer
Hizmetler: Hipnoz ve Hipnoterapi, Cinsel Terapi, Aile danışmanlığı, Evlilik Terapisi, Çocuk Psikolojisi, Ergen Psikolojisi, Yetişkin Psikolojisi, Psikoterapi
Çalışma Saatleri: 10.00-20.00
Resmi web sitesi: https://www.bursapsikolog.org

Eğitim / Üniversite
Uludağ Üniversitesi PDR Lİsans
Selçuk Üniversitesi PDR Yüksek Lisans
İstanbul Arel Üniversitesi Psikoloji Lisans,
İstanbul Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans


Bursa Psikolog Şahin Uçar

Klinik Psikolog Şahin UÇAR. Sırasıyla Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Lisans ve Yüksek Lisans mezuniyeti sonrasında Psikoloji lisans ve Klinik psikoloji yüksek lisans alanlarında öğrenimimi tamamladım. Bursada yerel gazetelerde ruh sağlığı ve cinsel problemler konusunda yazılar yazdım. Halen zaman zaman Hürriyet Gazetesi bölgesel ekinde yazılar yazıyorum. Çeşitli mesleki dernekler ve sivil toplum örgütlerinde aktif çalışmalarıma devam ediyorum.

Bursa da Hipnoz ve Hipnoterapi, psikoterapi ve cinsel terapi alanlarında çalışmalarımı sürdürmekteyim.


Şahin Uçar’ın Yazdığı Makaleler

Henüz makale bulunmuyor.


Bursa Psikolog Tavsiye

bursa psikologBursa, Marmara Bölgesinde bulunan Türkiye‘nin yeşil cenneti olarak bilinen şehrimizdir.

Bursa’da yaşayan insanlar gün boyunca her türlü sorunla karşılaşabilirler. Bu sorunlarla başa çıkmaya çaba gösterebilirsiniz. Ancak kimi zaman bu sorunlar sizi içe kapanmaya, aile ile tartışmalara ve diğer türlü bir çok yeni soruna iter. Bu sorunlardan kurtulmak için yapmanız gereken en iyi şey bir psikologa gitmektir. Bursa psikolog da bunun için vardır.

 

Bursa psikolog araştırırken danışmanın diplomasına, hangi kurumlarda çalıştığına, hangi eğitimler aldığına dikkat etmek gerekir. Sahte diplomayla ve yetersiz eğitimle hizmet veren özel psikolojik danışmanlık hizmeti verenler bulunmaktadır, ruh sağlığımızı emin ellere bırakmak için gereken araştırmayı yapmalıyız. Nasıl ki karnımız ağrıdığında konusunda en uzman doktoru buluyorsak, ruhsal problemlerimizde de aynı özeni göstermeliyiz.

bursa psikolog